POTE.

FROM ARCHITECTURE WITHIN ART

POTE.

IDEA

Na każdym etapie projektu podejmujemy decyzje i działania kierowane myślą o architekturze jako sztuce. W swojej pracy wykorzystujemy kontekst miejsca, formę i materiały jako narzędzia, które pozwalają nam tworzyć wyjątkowe przestrzenie. 

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, a naszym głównym celem jest stworzenie harmonijnej całości – syntezy funkcji i kompozycji. Jako świadomi architekci nie ulegamy stylom - wierzymy w ponadczasowe i niekonwencjonalne rozwiązania, które przezwyciężają próbę czasu. 

Dzięki multidyscyplinarnemu i poruszającemu się w wielu dziedzinach kolektywowi ludzi podchodzimy do architektury kompleksowo i starannie. Nie boimy się innowacyjnych rozwiązań, które wymagają skoordynowanej pracy całego zespołu.

Widzimy architekturę jako wielowątkowy proces – dialog pomiędzy architektem, użytkownikiem ale także inwestorem i klientem. Wspólnie szukamy odpowiedzi na każde z pytań, które pojawia się podczas procesu projektowego. Realizujemy projekty, które są zgodne z naszymi przekonaniami, a jednocześnie satysfakcjonują odbiorcę. 

  • potearchitekci
  • potearchitekci

chmielna 71/84
80 748 Gdansk | PL

kontakt@potearchitekci.pl

mobile 570 50 20 20

potearchitekci sp. z o.o.

web © potearchitekci 2019